На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 12.08.2015 № 33209/1/1-15 щодо організації та проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня та з метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять спортом, з 07 вересня по 14 вересня в Олександрійському професійно-технічному училищі №17 проходив Олімпійський тиждень. У цьому заході взяли участь усі учні училища. Програма Олімпійського тижня була складена завчасно, щоб активи груп могли підготуватися до запланованих змагань.

Програма

проведення Олімпійського тижня у Олександрійському ПТУ №17

№ з\п

Дата

Назва заходу

Місце проведення

Відповідальні

1.

07.09.

Урочиста лінійка присвячена відкриттю Олімпійського тижня

Майданчик училища

Котова І.А.

2.

08.09.

Олімпійський урок

Спортивний зал училища

Учні групи Б-15,

Котова І.А.,

Тягній А.В.

3.

09.09.

Виставка книг на олімпійську тематику

Бібліотека училища

Молотюженко В.В.

4.

10.09.

Товариська зустріч по футболу між групами училища

Спортивний майданчик училища

Котова І.А.,

Учні училища

5.

11.09.

«Козацькі розваги», приурочені Дню фізичної культури та спорту

Стадіон училища

Котова І.А.

Учні училища

6.

14.09.

Урочиста лінійка присвячена закриттю Олімпійського тижня. Підведення підсумків, нагородження переможців

Майданчик училища

Котова І.А.

Олімпійський тиждень розпочався з урочистої лінійки, на якій присутнім була доведена інформація про зародження та розвиток Олімпійських ігор. Було оголошено програму проведення Олімпійського тижня.

Другий день тижня ознаменувався проведенням Олімпійського уроку у групі Б-15. Група була поділена на 2 команди, між якими проводилися змагання у дусі олімпійських ігор. Команда, що виборола І місце, була нагороджена «олімпійськими медалями».

09.09.2015 року в бібліотеці училища відбулася виставка книг на Олімпійську тематику.

10 вересня на футбольному полі училища відбулася товариська зустріч з футболу між командами І-ІІІ курсів. У запеклій боротьбі перемогу здобула команда І курсу.


Не обійшлося цього Тижня і без «Козацьких забав». Свою силу, спритність, швидкість та витримку члени команд показали у ході таких конкурсів: «Привітання», «Естафета звичайна», «Стрибки зі скакалкою», «Приготування кулешу», «Естафета парами», «Згинання, розгинання рук в упорі лежачи», «Зустрічна естафета», «Хто швидше з’їсть яблуко, підвішене на нитці », «Перетягування каната», «Народна творчість».

У загальному заліку змагань місця розподілилися таким чином:

І місце – група Б-13;

ІІ місце – група Б-15;

ІІІ місце – група БТ-15;

ІV місце – група Б-14;

V місце – група БТ-14

VІ місце – ОТ-15.

Нагородження учнів відбулося 14 вересня. Учні груп, які не зайняли призові місця були нагородженні похвальними грамотами за активну участь у змаганнях, а за призові місця –дипломами за І, ІІ, ІІІ місця.

Кiлькiсть переглядiв: 65