ПРОспорт НОВИНИ

Графік роботи спортивних секцій

Графік змагань

МИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Важливе значення у фізичному вихованні майбутніх робітників покладається на викладачів фізвиховання, які проводять уроки, тренування та змагання, на яких розкривають „секрети” спортивної майстерності, організацію змагань та їх су дійства. Але урок фізкультури, як відомо, не може дати тієї необхідності фізичного навантаження, яке необхідне кожному учневі. Тому неоцінима роль тут належить позакласній роботі, а саме: зайнятість учнів в спортивних секціях, участь в спортивних змаганнях з різних видів спорту.

/Files/images/Безымянный.JPGКоли в училище приходить нове поповнення, майстер в/н та класний керівник організовують дітей до участі в загальноучилищному спортивному святі. Сюди входить біг на короткі та довгі дистанції, підтягування, штовхання гирі, перетягування каната, естафети та ін. Такі змагання дають можливість виявити сильних, спритних, витривалих дітей і в майбутньому готувати їх захищати честь училища в міських і обласних змаганнях.

Вся спортивно-масова робота в училищі проводиться згідно плану. На початку І-го семестру – першість училища з футболу, баскетболу, волейболу серед юнаків і дівчат всіх навчальних груп, в ІІ семестрі проводиться кубок учнів з даних видів спорту. Переможці нагороджуються грамотами і призами.

Керівник фізвиховання Котова Ірина Анатоліївна

Кiлькiсть переглядiв: 387