РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

з 14 листопада 2016 року

День

Уроки

Б-16

БТ-16

Б-15

БТ-15

Б-14

Понеділок

1-2

Осн.роб на ПК

208

Жарова І.Б.

ТКОІ

103

Рітченко О.Є.

Фізика

207

Сичова Н.І.

ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА

Фізична культура (І підгр.) СЗ

Котова І.А.

3-4

Фізика

207

Сичова Н.І.

Виробниче навчання

201

Кисляк В.В.

Захист Вітчизни (хлопці)/ Фізична культура(дівчата)

МАЙСТЕРНІ/ СЗ

Падаліца С.С./ Котова І.А.

Б/О

106

Нога В.М.

5-6

Всесвітня Історія

110

Орлова О.М.

Захист Вітчизни (дівчата) Фізична культура (хлопці)

МАЙСТЕРНІ/ СЗ

Падаліца С.С./ Котова І.А.

КОІ

208

Жарова І.Б.

7-8

ТКОІ

201/203

Жарова І.Б./Рітченко О.Є.

Всесвітня Історія

110

Орлова О.М.

Фізична культура (ІІ підгр.)

СЗ

Котова І.А.

Вівторок

1-2

Інформатика

201/203

Жарова І.Б./Рітченко О.Є.

-

Виробниче навчання

202/203

Тягній А.В.

Стороженко А.О.

Б/О

106

Нога В.М.

3-4

Осн.роб в Інтернет

208

Жарова І.Б.

ТКОІ

103

Рітченко О.Є.

Б/О

106

Нога В.М.

5-6

Англ. мова

205

Лукомська І.О.

ТКОІ

103

Рітченко О.Є.

КОІ

208

Жарова І.Б.

7-8

Укр. мова

204

Пристайко О.С.

Осн.ділов

103

Рітченко О.Є.

Осн. екон. аналізу

107

Погибіль В.А.

Середа

1-2

Технології

103

Рітченко О.Є.

Виробниче навчання

201

Кисляк В.В.

Англ.мова/Укр.мова

205/204

Лукомська І.О./

Пристайко О.С.

Б/О

106

Нога В.М.

3-4

Правознавство

113

Орлова О.М.

Технології

201/203

Жарова І.Б./

Рітченко О.Є.

Б/О

106

Нога В.М.

5-6

Математика

204

Гусєва О.Е.

Англ.мова/Укр.мова

205/204

Лукомська І.О./

Пристайко О.С.

Діловодство

208

Жарова І.Б.

7-8

Укр. літ

204

Пристайко О.С.

ТКОІ

103

Рітченко О.Є.

-

Економіка підпр.

107

Погибіль В.А.

Четвер

1-2

Захист Вітчизни (дівчата)

МАЙСТЕРНІ

Падаліца С.С.

ТКОІ

103

Рітченко О.Є.

Математика

204

Гусєва О.Е.

Виробниче навчання

102/107

Тягній А.В./ Погибіль В.А.

3-4

Хімія

207

Гавриленко В.І.

ТКОІ

103

Рітченко О.Є.

Мережі

208

Жарова І.Б.

5-6

Математика

204

Гусєва О.Е.

Фізична культура

СЗ

Котова І.А.

Технології

208/113

Жарова І.Б./

Рітченко О.Є.

7-8

Захист Вітчизни (хлопці)

МАЙСТЕРНІ

Падаліца С.С.

Інформаційні технології

103

Рітченко О.Є.

Укр. літ

204

Пристайко О.С.

П’ятниця

1-2

Біологія

207

Гавриленко В.І.

Основи діловодства

103

Рітченко О.Є.

Осн.труд.

законодавства

110

Орлова О.М.

Виробниче навчання

102/107

Тягній А.В./ Погибіль В.А.

3-4

Географія

110

Орлова О.М.

Виробниче навчання

201

Кисляк В.В.

Біологія

207

Гавриленко В.І.

5-6

Фізична культура

СЗ

Котова І.А.

Людина і світ

110

Орлова О.М.

7-8

-

-

-

-

Заступник директора з НВрР: І.О.Лукомська

Кiлькiсть переглядiв: 80