Бібліотека розташована в адміністративно-побутовому корпусі навчального закладу. Загальна площа 193,7м2 . Абонемент і читальний зал знаходяться в одному приміщені. Читальний зал розрахований на 45 робочих місць.

Рік заснування бібліотеки: 1986. Перша назва: Бібліотека СПТУ № 17 м. Олександрії. Штат бібліотеки: одна одиниця.

Бібліотечний фонд: 11560/Files/photogallery/913/IMG_3642.JPG

Бібліотека – це інформаційний ресурс професійно-технічного навчального закладу. Вона є осередком інтелектуальної культури та центром якісного і оперативного інформування, обслуговування педагогічного колективу, учнівства та працівників закладу.

Місія бібліотеки полягає в створенні, накопиченні, організації й збереженні власних і світових інформаційних ресурсів, що відповідають вимогам навчального процесу, забезпеченні інформаційних потреб учнівської молоді, викладацького складу і співробітників відповідно до принципів доступності, оперативності, інформативності і комфортності.

У своїй діяльності бібліотека училища керується: Законами України “Про освіту”, “Про професійно-технічну освіту”, “Про бібліотеки і бібліотечну справу”, “Про національну програму інформатизації”, Положенням “Про бібліотеку”, Статутом училища і правилами його внутрішнього розпорядку.

Кiлькiсть переглядiв: 206