ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом № 130

від 08.09.2016

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ БІБЛІОТЕКОЮ

1. Право користування бібліотекою надається всім працівникам та учням училища. Запис читачів до бібліотеки проводиться після пред’явлення паспорта або учнівського квитка.

2. Бібліотекар кожен рік проводить перереєстрацію читачів. При цьому читач повинен здати наявну в нього літературу, яку він може отримати після перереєстрації.

3. У випадку припинення користування бібліотекою читач зобов’язаний повідомити бібліотекаря і здати наявну в нього літературу.

4. Навчальна література видається строком на 10 (десять) днів. Періодичні та енциклопедичні видання видаються тільки в читальному залі.

5. У випадку затримання книг вище встановленого строку без особливих поважних причин, читач втрачає право користування бібліотекою строком до десяти днів, при повторенні подібних випадків читач втрачає право користування бібліотекою строком до 1 (одного) місяця.

6. Книги, видані на користування в читальному залі повертаються до бібліотеки в день видачі за 15 (п’ятнадцять) хвилин до закінчення робочого дня.

7. Читачі, втративши книгу чи інші матеріали друку з бібліотечного фонду або спричинили їм шкоду, повинні замінити ідентичними матеріалами друку або визнаними бібліотекарем рівноцінними. В іншому випадку – читач виплачує суму в десятикратному розмірі вартості документу.

Кiлькiсть переглядiв: 203